İkinci El Eşya Alanlar | 0544 504 63 63 | 2. El Eşya Alan Yerler

İkinci El Eşya Alanlar

Firmamız Elif Spot, İstanbul içinde ikinci el eşya alanlar konusunda yıllardır başarıyla hizmet vermektedir. Satmayı düşündüğünüz kullanılmış veya kullanılmamış eşyalarınızı yüksek fiyatlardan satın alıyoruz.

İstanbul ikinci el eşya alanlar olarak, profesyonel ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz. İstanbul içinde her yerden ikinci el eşya alımı yapmaktayız. Bizimle görüşmeden eşyalarınızın satışına karar vermeyin. 2. el eşya ticareti hakkında aklınıza takılan her konuyu uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Satmayı düşündüğünüz her türlü ikinci el eşya ve ürünlerinizin fotoğraflarını telefon numaralarımıza gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız anında fiyat teklifimizi göndereceklerdir. Anlaşmaya varıldığı taktirde çok kısa sürede eşyalarınız adresinizden teslim alınacaktır. ikinci el eşya alanlar

İstanbul’da İkinci El Eşya İçin Doğru Adres

İkinci el eski eşya ve ürünlerinizi satmak istiyorsanız hemen bizi arayın. Eşyalarınız hakkında kısaca bilgi verin, teklifimizi anında gönderelim.

İstanbul içinde tüm ilçe ve semtlerde 2. el eşya alım satım konusunda siz müşterilerimize itina ile hizmet vermekteyiz. Güleryüzlü personelimizle ev ve ofislerinize gelerek ürünlerinizi yüksek fiyatlardan satın alıyoruz. Bizden teklif almadan eski veya yeni eşyalarınızın satışına karar vermeyin.

İkinci el eşyalarınızın fotoğraflarını WhatsApp aracılığı ile numaralarımıza 0544 504 63 63 ulaştırın. Aynı gün veya sizin belirlediğiniz bir günde eşyalarınızı evinizden teslim alalım. Her türlü ev eşyalarınız, ofis eşyalarınız veya elektronik eşyalarınız için teklif isteyebilirsiniz.

Elinizde bulunan fazla ürünleri satmak istiyor ve bir alıcı firma arıyorsanız doğru adres biziz. Elinizde bulunan 2. el eşyaların alımını sağlıyoruz. Eşya alım satım yapmıyoruz. Sadece 2. el eşyalarınızı satın alıyoruz. 2. el eşya alan yerler aramalarınıza cevap oluyoruz. Alımları gerçekleştirirken belirli kriterlerimiz var. Bu kriterlere uygun olan eşyalarınızı satın almaktayız. Eşyalarınızın tarafımızca alınıp alınmayacağını kontrol etmek için firmamız ile 0544 504 63 63 numaramızdan bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. İletişim doğru bir şekilde kurulursa 2. el eşyalarınızı bize satmanız çok daha hızlı ilerleyecektir.

ikinci el eşya alanlar

2.el eşya alan yerler aramalarınıza son verin. Firmamız bugüne dek oluşturduğu olumlu imaj sayesinde eşyalarınızı almaya taliptir. Üstelik eşya alımlarında satıcıları asla yormuyoruz. Eşyaları satıcıların adreslerinden kendi personellerimiz ile sevk ediyoruz. Firmamız bünyesinde çalışan birçok personel olduğu gibi eşyaların sevkini gerçekleştiren ayrı bir ekibimiz de bulunuyor. Bu ekip firmamız tarafından harekete geçirildiğinde eşya alımları gerçekleşmiş oluyor. 2. el eşya satmak isteyenlerin firmamız ile 0544 504 63 63 gsm hattımızdan iletişim kurması ve akabinde anlaşma sağlanması durumunda bu ekip adresinize geliyor ve eşyaları taşıyor. Diğer eşyalarınıza zarar vermeden taşıma işlemleri gerçekleştiriliyor. Firmamız eşya alırken ilçe ayrımı yapmıyor. Bulunduğunuz ilçenin uzaklığını göz ardı ediyoruz. Uzak ve yakın ayrımı yapılmaksızın tüm ilçelerde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Eşyalarınızı kendiniz getirmek istemeniz durumunda firmamıza müracaat edebileceğiniz gibi bizim tarafımızdan alınmasını istemeniz durumunda da hizmet sağlanıyor. Eşyalarınızı adresinizden aldırmanız için ekstra bir hizmet bedeli ile karşılaşmıyorsunuz. Firmamız güvencesi ile eşyalarınızı satmış oluyorsunuz ve ikinci bir zahmete asla girmiyorsunuz. 2. el eşya alan yerler olan firmamız yaptığı işin hakkını veriyor. İşini seven ve güler yüzlü olan personeller ile yoluna devam ediyor. Böylece müşteri memnuniyeti gözetiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

*

Call Now Button
× WhatsApp Teklif Butonu